Застосування:
Заточування та доведення передньої поверхні зубів розгорток, цільних та збірних фрез, черв'ячних фрез, дискових пилок, протяжок та іншого інструменту з твердого сплаву.
Маркування:
- 150 – зовнішній діаметр
- 18 - загальна висота кола
- 2 - товщина алмазоносного шару
- 10 - ширина робочої частини (алмазоносного шару)
- 32 - посадка
- АС4 - Алмаз Синтетичний, 4 - показник міцності алмазного зерна
- 125/100 - розмір алмазного порошку в мікронах( верхнє сито 160, нижнє 125) або 150 Grit
- B2-01 - Бакелітова зв'язка (органічна)
- 100% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі
- СТАНДАРТ-алмазні круги на органічній зв'язці призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Заточування та доведення передньої поверхні зубів розгорток, цільних та збірних фрез, черв'ячних фрез, дискових пилок, протяжок та іншого інструменту з твердого сплаву.
Маркування:
- 150 – зовнішній діаметр
- 18 - загальна висота кола
- 2 - товщина алмазоносного шару
- 10 - ширина робочої частини (алмазоносного шару)
- 32 - посадка
- АС4 - Алмаз Синтетичний, 4 - показник міцності алмазного зерна
- 125/100 - розмір алмазного порошку в мікронах( верхнє сито 160, нижнє 125) або 150 Grit
- B2-01 - Бакелітова зв'язка (органічна)
- 100% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі
- СТАНДАРТ-алмазні круги на органічній зв'язці призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴






