1А1 150х10х3х32 160/125 БАЗІС АС4 В2-01- коло плоский прямого профілю, для шліфування заточування та доведення конічних та циліндричних поверхонь, твердосплавних деталей;
Маркування:
- 150 – зовнішній діаметр
- 10 - ширина робочої частини (алмазоносного шару)
- 3 - товщина алмазоносного шару
- 32 - посадка
- АС4 - Алмаз Синтетичний, 4 - показник міцності алмазного зерна
- 160/125 - розмір алмазного порошку в мікронах( верхнє сито 160, нижнє 125) або 150 Grit
- B2-01 - Бакелітова зв'язка (органічна)
- 100% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі (означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазоносному шарі становить 25% від загального обсягу)
- БАЗІЗ-алмазні круги на органічній зв'язці з вигідною ціновою пропозицією на ринку, призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Застосування:
- Обробка за одну установку циліндричних поверхонь деталей та торців виступів;
- Обробка циліндричних, конічних та плоских поверхонь, циліндричних та конічних отворів;
- Заточення та доведення твердосплавного інструменту.
Маркування:
- 150 – зовнішній діаметр
- 10 - ширина робочої частини (алмазоносного шару)
- 3 - товщина алмазоносного шару
- 32 - посадка
- АС4 - Алмаз Синтетичний, 4 - показник міцності алмазного зерна
- 160/125 - розмір алмазного порошку в мікронах( верхнє сито 160, нижнє 125) або 150 Grit
- B2-01 - Бакелітова зв'язка (органічна)
- 100% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі (означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазоносному шарі становить 25% від загального обсягу)
- БАЗІЗ-алмазні круги на органічній зв'язці з вигідною ціновою пропозицією на ринку, призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Застосування:
- Обробка за одну установку циліндричних поверхонь деталей та торців виступів;
- Обробка циліндричних, конічних та плоских поверхонь, циліндричних та конічних отворів;
- Заточення та доведення твердосплавного інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Пазование, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Зернистість | 160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴





