Використовується з резиновими барабанами 120х80мм
Шліфувальні стрічки 777F рекомендується використовувати для обробки нержавіючої сталі, сплавів кобальту і нікелю, алюмінію, латуні, бронзи, міді, сплавів з високим вмістом нікелю, м'яких металів, титану, цирконію.
Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення — шліфувальні стрічки 3M можуть бути зроблені будь-якого необхідного для замовника розміру.
Переваги та особливості:
підходять для роботи під високим тиском, абразив нанесено на міцну тканинну основу;
можна використовувати як для сухого, так і для вологого шліфування;
можуть застосовуватися для обробки термочутливих металів і сплавів — містять охолоджувальний компонент, який знижує температуру при роботі;
абразив прикріплений до основи мінеральною смолою і не втрачає міцність при впливі високих температур;
тривалий термін служби;
Шліфувальні стрічки 777F рекомендується використовувати для обробки нержавіючої сталі, сплавів кобальту і нікелю, алюмінію, латуні, бронзи, міді, сплавів з високим вмістом нікелю, м'яких металів, титану, цирконію.
Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення — шліфувальні стрічки 3M можуть бути зроблені будь-якого необхідного для замовника розміру.
Переваги та особливості:
підходять для роботи під високим тиском, абразив нанесено на міцну тканинну основу;
можна використовувати як для сухого, так і для вологого шліфування;
можуть застосовуватися для обробки термочутливих металів і сплавів — містять охолоджувальний компонент, який знижує температуру при роботі;
абразив прикріплений до основи мінеральною смолою і не втрачає міцність при впливі високих температур;
тривалий термін служби;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Країна виробник | США |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Градація | P80 |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 80 |
| Загальні | |
| Діаметр | 120 мм |
| Довжина | 378 мм |
| Висота | 90 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


