Ковані головка кувалди виготовлена із сталі 50, покрита чорним лаком. Бойку додана селективна гарт, що забезпечує особливу твердість і міцність (52 HRc). Бойок злегка опуклий і відшліфований з обох сторін. Фибергласовая рукоятка амортизує віддачу при ударі. Гумове покриття запобігає ковзання в руці і забезпечує зручний і надійний захват. Головка на рукоятку посаджена «на протяг», що збільшує надійність кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МТХ |
| Тип | Кувалда |
| Тип молотка | слюсарний |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина ударного бойка | 140 мм |
| Довжина рукоятки | 800 мм |
| Вага | 3 кг |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

