PFERD POLIFAN-CURVE
Запатентоване пелюсткове шліфувальне коло POLIFAN-CURVE розроблене спеціально для обробки кутових швів. Це єдиний у світі пелюстковий шліфувальний круг з пелюстками і на стороні, що шліфує, і на звороті, а також по радіусу.
Переваги:
За рахунок високої продуктивності знімання гарантується швидка обробка і, отже, помітно знижуються витрати.
Дуже довгий термін служби під час обробки кутових швів.
Точне та оптимальне розшліфування за формою кутових швів.
Рекомендації щодо використання:
Виконання M:
Для кутових швів з радіусом більше 5 мм або розміром не більше 6 мм при куті 90°, ширина радіуса: 11 мм або 14 мм при діаметрі 150 мм.
Виконання L:
Для кутових швів з радіусом більше 8 мм або розміром більше 6 мм при куті 90°, ширина радіуса: 14 мм або 16 мм при діаметрі 150/180 мм.
Запатентоване пелюсткове шліфувальне коло POLIFAN-CURVE розроблене спеціально для обробки кутових швів. Це єдиний у світі пелюстковий шліфувальний круг з пелюстками і на стороні, що шліфує, і на звороті, а також по радіусу.
Переваги:
За рахунок високої продуктивності знімання гарантується швидка обробка і, отже, помітно знижуються витрати.
Дуже довгий термін служби під час обробки кутових швів.
Точне та оптимальне розшліфування за формою кутових швів.
Рекомендації щодо використання:
Виконання M:
Для кутових швів з радіусом більше 5 мм або розміром не більше 6 мм при куті 90°, ширина радіуса: 11 мм або 14 мм при діаметрі 150 мм.
Виконання L:
Для кутових швів з радіусом більше 8 мм або розміром більше 6 мм при куті 90°, ширина радіуса: 14 мм або 16 мм при діаметрі 150/180 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Зернистість | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


