Бор Фреза від брендового виробника твердосплавного інструменту PROCUT. Ірландія. Форма С.
WRС
Довжина загальна, мм - 70 мм
Довжина робочої частини - 25мм
Діаметр робочої частини, мм - 12мм
Діаметр хвостовика - 6мм
Разнонаправленые зуби для високопродуктивної роботи з твердими сплавами, чавуном і нержавіючими сплавами.
Застосовується для шліфування, обробки швів , зняття зварних посилень, реставрації (ремонту) гравіювання.
-видалення крапа і облоя із заготовок або для роботи з деталями з різних металів, для обробки зварних швів, різання сталі, твердість якої більше 70 HRC;
Ірландія.
WRС
Довжина загальна, мм - 70 мм
Довжина робочої частини - 25мм
Діаметр робочої частини, мм - 12мм
Діаметр хвостовика - 6мм
Разнонаправленые зуби для високопродуктивної роботи з твердими сплавами, чавуном і нержавіючими сплавами.
Застосовується для шліфування, обробки швів , зняття зварних посилень, реставрації (ремонту) гравіювання.
-видалення крапа і облоя із заготовок або для роботи з деталями з різних металів, для обробки зварних швів, різання сталі, твердість якої більше 70 HRC;
Ірландія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Діаметр | 12 мм |
| Радіус | 6 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Висота | 70 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Тип профілю | Сфероциліндричний |
| Сфера застосування | Сталь, Чавун, Неіржавка сталь, Загартована сталь |
| Додаткові | |
| Тип насічки | Перехресна |
| Покриття | Немає |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 25 мм |
| Висота хвостовика | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

