Характеристики: PTG 6H HSSE M24.
Опис
Машинний мітчик для метричного різьблення, зі спіральною канавкою , DIN 376, для конструкційних сталей, низьколегованих сталей, автоматних сталей, як альтернативи можна використовувати в сплавах міді з довгою стружкою, алюмінієвих сплавах c Si<10%, в чавуні з кулястим граф чавуні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴

