Області застосування:
Застосовується для всіх видів чавуну
Особливо зносостійкий завдяки азотованим поверхням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 82 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

