4 напрямні фаски забезпечують дуже високу точність вирівнювання і стабілізацію свердла навіть за дуже великої глибини свердління, а також точне та точне свердління. Спеціальне шліфування забезпечує оптимальне руйнування стружки, високу точність центрування та низькі сили різання.
Матеріал для оброблення
Сталь,Ліття, нержавіюча сталь,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Свердло |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

