Сверло твердосплавное D4.2хd4.2x22х55мм z=2 ц/мин правое монолитное ATORN
застосування:
Стандартна геометрія для міцності до 1300 Н/мм².
виконання:
Стандартний твердосплавний інструмент з універсальним точним шліфуванням
Перевага:
чудові універсальні властивості та точний малюнок різання
універсальне використання: мінімізує витрати на інструмент і підвищує гнучкість
Підготовка ріжучої кромки мінімізує мікротріщини на фрезі
Диаметр, мм – 4.2
Длина режущей части (l), мм – 22
Длина сверла (L), мм - 55
Направление резания.
Рабочий материал - По металлу, чугуну, титану
Тип хвостовика – цилиндрический
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hahn+Kolb |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Сверло |
| Материал | Твердый сплав |
| Количество зубьев | 2 шт |
| Диаметр | 4.2 мм |
| Длина | 52 мм |
| Обработка материала | Металл, Чугун |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 4.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴

