Плашка виробництва Польші FWP часів СРСР.
Застосовується для чорної сталі.
Застосовується для чорної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Плашка цілісна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 18 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Діаметр | 45 мм |
| Висота | 14 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

