Плашка виробництва Швейцарії.
Область застосування:
- Для нарізування зовнішнього метричного різьблення зі стандартним кроком
Оброблювані матеріали
- Сталь, Чавун
Область застосування:
- Для нарізування зовнішнього метричного різьблення зі стандартним кроком
Оброблювані матеріали
- Сталь, Чавун
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | DC |
| Тип | Плашка цілісна |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 8 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Напрям різьби | Ліва |
| Діаметр | 25 мм |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

