Свердло по металу з конічним хвостовиком призначене для свердління отворів у різних металах, сплавах та інших матеріалах за допомогою стаціонарних свердлильних верстатів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 29 мм |
| Довжина робочої частини | 175 мм |
| Загальна довжина | 297 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

