Свердло 9,7 мм, виготовлене із швидкорізальної сталі з додаванням 5% кобальту є найміцнішими металорізальними інструментами, які обробляють поверхні жорстких матеріалів, з високим відсотком в'язкості. Має високу термостійкість, що дає можливість ідеально обробляти кислотостійкі, жаростійкі та високоміцні сталі, так само сталі, які мають високий коефіцієнт стійкості до корозії та в'язкості. Свердло DIN 338 типу VA, HSSE -Co 5. Такі свердла мають золотистий колір, кут заточування свердла має 130 градусів, ширина канавки під кутом 36 градусів - це високий відсоток безперешкодного виведення стружки. Свердло оснащене потужною серцевиною, а значить свердло має високу міцність і зносостійкість на високих швидкостях і при підвищених температурах.
Діаметр, мм – 9,7 мм
Марка сплаву - HSS-Co5
Напрямок обертання - Правий
Серія – Середня
Хвостовик - Циліндричний
Довжина робочої частини, мм – 87
Загальна довжина, мм – 133
Кут спіралі, градусів – 130
DIN - 338
Діаметр, мм – 9,7 мм
Марка сплаву - HSS-Co5
Напрямок обертання - Правий
Серія – Середня
Хвостовик - Циліндричний
Довжина робочої частини, мм – 87
Загальна довжина, мм – 133
Кут спіралі, градусів – 130
DIN - 338
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUKO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 9.7 мм |
| Довжина робочої частини | 87 мм |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴

