Прецизійне свердло по сталі з голівкою, покритою TiN, для загального широкого використання в сталі з міцністю до 850 Н/мм² і чавуні.
Точне і швидке свердління
Міцне спіральне свердло завдяки своїй короткій конструкції забезпечує точне свердління.
Дуже точний наконечник і пов’язана з ним точна геометрія різання забезпечують постійну якість свердління, що ідеально підходить для створення отворів під керн.
Завдяки оптимізованому звуженню поперечних точок свердління необхідно на 20% менше зусилля подачі порівняно зі звичайними свердлами.
Самоцентрування
Поперечне шліфування забезпечує чудовий ефект центрування навіть на криволінійних поверхнях, що усуває потребу в центральному штампуванні або пілотному свердлінні.
Тривалий термін служби інструменту
Покриття TiN підвищує термостійкість до 600 градусів, дозволяючи інструменту прослужити в 3 рази довше порівняно зі свердлом без покриття.
якість - ЗЕБРА Преміум
Діаметр (Ø) - 6.7 мм
Довжина (l1) - 101 мм
Довжина канавки (l2) - 63 мм
Форма хвостовика - Циліндричні
ріжучий матеріал - HSS
Тип - RN
Точковий кут - 130 градусів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guhring |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 6.7 мм |
| Довжина робочої частини | 63 мм |
| Загальна довжина | 101 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |
- Ціна: 115 ₴

