Збірне свердло для роботи по тонколистовій сталі, кут наконечника 118 °
- Прецизійне свердління
- Міцне спіральне свердло з дуже короткою конструкцією забезпечує прецизійне свердління.
- Самоцентруюче
- Підточення різальних кромок забезпечує прекрасний ефект центрування навіть на округлих матеріалах, усуваючи необхідність в кернуванні або центруванні.
Діаметр (Ø) - 3.3 мм
Довжина загальна - 49 мм
Довжина роб.частини - 12 мм
- Прецизійне свердління
- Міцне спіральне свердло з дуже короткою конструкцією забезпечує прецизійне свердління.
- Самоцентруюче
- Підточення різальних кромок забезпечує прекрасний ефект центрування навіть на округлих матеріалах, усуваючи необхідність в кернуванні або центруванні.
Діаметр (Ø) - 3.3 мм
Довжина загальна - 49 мм
Довжина роб.частини - 12 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3.3 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Загальна довжина | 49 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴

