Свердло 3,3 мм DIN 338 тип N, HSS-R - спіральне, має достатню потужність для свердління металу, яке пройшло роликову прокатку, і особливу спеціальну технологічну обробку, а саме, було оброблено перегрітою парою, що загартовує свердло і надає йому більше витривалості тому свердло має чорний відтінок. Кут ріжучої кромки врізання має кут в 118 градусів, що дає можливість при свердлінні докладати максимум зусиль, т.к. кут врізання саме центрується при обертах. Кут канавки свердла має 25-30 градусів, що дозволяє в процесі свердління не турбуватися про утруднення виведення стружки, стружка без проблем виводиться із площини свердління.
Діаметр, мм – 3,5 мм
Марка сплаву - HSS-R
Напрямок обертання - Правий
Серія – Середня
Хвостовик - Циліндричний
Довжина робочої частини, мм - 39
Загальна довжина, мм – 70
Кут спіралі, градусів – 25-30
DIN - 338
Діаметр, мм – 3,5 мм
Марка сплаву - HSS-R
Напрямок обертання - Правий
Серія – Середня
Хвостовик - Циліндричний
Довжина робочої частини, мм - 39
Загальна довжина, мм – 70
Кут спіралі, градусів – 25-30
DIN - 338
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUKO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Довжина робочої частини | 39 мм |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴

