Свердло для обробки нержавіючої та жаростійкої сталі. Також підходить для загального широкого застосування в сталі з міцністю до 1000 Н/мм² і в чавуні.
Недороге, стабільне монтажне свердло для обробки нержавіючої та жаростійкої сталі. Також підходить для загального широкого застосування в сталі з міцністю до 1000 Н/мм² і в чавуні.
Самоцентруюче, надзвичайно стабільне, тихе свердління та висока стійкість до поломок
Комбінація розрідження форми A та форми C
діаметр (діаметр) - 3.3 мм
Довжина (загальна довжина) - 65 мм
Довжина (довжина спіралі) - 36 мм
ріжучий материал - HSCo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3.3 мм |
| Довжина робочої частини | 36 мм |
| Загальна довжина | 65 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

