Діаметр фрези, мм — 40
Загальна довжина, мм — 155
Посадковий конус — 4 (морзе)
Різальна пластина — WN.. 0603 (ISO)
Тип фрези — Торцева з конусом
Кут врізання — 90°
Форма різальної пластини — Тригранна (W)
Число зуб'їв — 3
Загальна довжина, мм — 155
Посадковий конус — 4 (морзе)
Різальна пластина — WN.. 0603 (ISO)
Тип фрези — Торцева з конусом
Кут врізання — 90°
Форма різальної пластини — Тригранна (W)
Число зуб'їв — 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Корпус |
| Конструкція | Збірна |
| Діаметр робочий | 40 мм |
| Довжина загальна | 155 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




