Подовжене свердло для глибоких отворів у сталі для глибоких отворів у сталі з міцністю до 850 Н/мм², у чавуні та композитних матеріалах (наприклад, пластикові профілі зі сталевим сердечником).
Пароподібна поверхня для дуже хорошої адгезії охолоджуючих мастил та зниженої схильності до зварювання.
Кут нахилу витків - 118 °С
Стандарт / глибина свердління - DIN 1869 / Сплав на основі міді 25xD
Покриття - Випарений
Форма хвостовика - Циліндричний
Якість - Стандарт Würth
Діаметр (Ø) - 5.0 мм
Довжина загальна - 195 мм
Довжина роб.частини - 135 мм
Пароподібна поверхня для дуже хорошої адгезії охолоджуючих мастил та зниженої схильності до зварювання.
Кут нахилу витків - 118 °С
Стандарт / глибина свердління - DIN 1869 / Сплав на основі міді 25xD
Покриття - Випарений
Форма хвостовика - Циліндричний
Якість - Стандарт Würth
Діаметр (Ø) - 5.0 мм
Довжина загальна - 195 мм
Довжина роб.частини - 135 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guhring |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 135 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴

