Опис товару: Твердосплавна пластина SNMM120412-GR NC320 Korloy
Геометрія пластини - SNMM
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини - Квадрат(S)
Геометрія пластини - SNMM
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини - Квадрат(S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korloy |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SNMG |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

