Опис товару: Твердосплавна пластина для свердла WCMX 050308-DF SU2035BZ SUMTOM
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WCMX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини – 0503
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WCMX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини – 0503
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WCMX |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

