Опис товару: Твердосплавна пластина TNMG220404-HM PC9030 Korloy
Геометрія пластини - TNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 2204
Форма пластини - Трикутник(T)
Геометрія пластини - TNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 2204
Форма пластини - Трикутник(T)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | TNMG |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


