Для обробки чорної сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мітчика | Чистовий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 7 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 55 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

