3 шт Включає:
Один чорновий мітчик (форма A);
Один напівчистовий мітчик (форма D);
Один чистовий мітчик (форма C).
Для ручного нарізування метричної стандартної різьби ISO відповідно до DIN13 у наскрізних та глухих отворах у сталі, кольорових металах та чавуні міцністю до 800 Н/мм².
Тип різьби - Метрична різьба
DIN - 352
Розмір квадрату - 2.1 мм
Довжина різьби (метрична різьба) - 9 мм
Тип різьби x номінальний діаметр x крок - М2.5х0.45
Довжина - 40 мм
Діаметр хвостовика - 2.05 мм
Один чорновий мітчик (форма A);
Один напівчистовий мітчик (форма D);
Один чистовий мітчик (форма C).
Для ручного нарізування метричної стандартної різьби ISO відповідно до DIN13 у наскрізних та глухих отворах у сталі, кольорових металах та чавуні міцністю до 800 Н/мм².
Тип різьби - Метрична різьба
DIN - 352
Розмір квадрату - 2.1 мм
Довжина різьби (метрична різьба) - 9 мм
Тип різьби x номінальний діаметр x крок - М2.5х0.45
Довжина - 40 мм
Діаметр хвостовика - 2.05 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Ручний |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

