З шибером форми С для виготовлення метричних різьб стандарту ISO відповідно до DIN13 вручну в наскрізних і глухих отворах у групах матеріалів зі сталі, кольорових металів і чавуну міцністю до 800 Н/мм²
Крок різьби - 0,8 мм
Розмір квадрату - 4.9 мм
Довжина різьби (метрична різьба) - 16 мм
Тип різьби x номінальний діаметр x крок - М5х0.8
Довжина - 50 мм
Діаметр хвостовика - 6 мм
Крок різьби - 0,8 мм
Розмір квадрату - 4.9 мм
Довжина різьби (метрична різьба) - 16 мм
Тип різьби x номінальний діаметр x крок - М5х0.8
Довжина - 50 мм
Діаметр хвостовика - 6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Середній |
| Призначення | Ручний |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

