Опис товару: Твердосплавна токарна пластина SNMG190624-MR7 TP2500 SECO
Пластина для обробки чорної та чавуну
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 2.4
Розмір пластини - 1906
Форма пластини – Квадрат (S)
Пластина для обробки чорної та чавуну
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 2.4
Розмір пластини - 1906
Форма пластини – Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SNMG |
| Радіус | 2.4 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


Відправка з 08 квітня 2026