Опис товару: Твердосплавна пластина CNMX 120708-M4PW IC807 ISCAR
Геометрія пластини - CNMX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1207
Форма пластини - Ромб 80 ° (C)
Геометрія пластини - CNMX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1207
Форма пластини - Ромб 80 ° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Жароміцні та титанові сплави |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


Відправка з 08 квітня 2026