Опис товару: Твердосплавна токарна пластина DCMT11T304-FP4 WPP20S WALTER
Геометрія пластини - DCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини - 11T3
Форма пластини – Ромб 55° (D)
Геометрія пластини - DCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини - 11T3
Форма пластини – Ромб 55° (D)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | DCMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


Відправка з 08 квітня 2026