Опис товару: Твердосплавна пластина RCMT0803M0-RP4 WPP10S WALTER
Геометрія пластини - RCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 4.0
Розмір пластини - 0803
Форма пластини - Коло(R)
Геометрія пластини - RCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 4.0
Розмір пластини - 0803
Форма пластини - Коло(R)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 4 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


Відправка з 08 квітня 2026