Опис товару: Твердосплавна пластина для свердла SOMX 060304-DT IC908 ISCAR
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - SOMX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини – 0603
Форма пластини - Квадрат (S)
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - SOMX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини – 0603
Форма пластини - Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


Відправка з 08 квітня 2026