Опис товару: Твердосплавна пластина SNMG120412-NM9 WPP20 WALTER
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини - Квадрат(S)
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини - Квадрат(S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SNMG |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


Відправка з 08 квітня 2026