Потужні свердла з конусом Морзе. Для свердління сталі, сталевого лиття та чавуну, легованих та нелегованих. високий запас міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 23 мм |
| Загальна довжина | 95 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

