Опис товару: Твердосплавна пластина CCGH060202L-F VP15TF MITSUBISHI
Геометрія пластини - CCGH
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.2
Розмір пластини - 0602
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Геометрія пластини - CCGH
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.2
Розмір пластини - 0602
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CCMT |
| Радіус | 0.2 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


Відправка з 08 квітня 2026