Опис товару: Твердосплавна пластина VCGT 080202L-F VP15TF MITSUBISHI
Геометрія пластини - VCGT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.2
Розмір пластини - 0802
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Геометрія пластини - VCGT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.2
Розмір пластини - 0802
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi |
| Країна виробник | США |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | VCMT |
| Радіус | 0.2 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 08 квітня 2026