Опис товару: Твердосплавна пластина TPGX 090204 L K10 TaeguTec
Геометрія пластини - TPGX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 0902
Форма пластини - Трикутник(T)
Геометрія пластини - TPGX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 0902
Форма пластини - Трикутник(T)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TaeguTec |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


Відправка з 08 квітня 2026