Опис товару: Твердосплавна пластина CCET 060201 L-GF TT9020 TAEGUTEC
Геометрія пластини - CCET
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.1
Розмір пластини - 0602
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Геометрія пластини - CCET
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.1
Розмір пластини - 0602
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TaeguTec |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CCMT |
| Радіус | 0.1 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Мідь, Алюміній, Латунь, Кольоровий метал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


Відправка з 08 квітня 2026