Високопродуктивний мітчик Longlife з багатошаровим покриттям Magma для надійного, економічного нарізання різьб у серійному виробництві майже з усіх матеріалів, таких як звичайна сталь, нержавіюча сталь (наприклад, V2A, V4A), титан, жароміцна та високоміцна сталь з міцністю до 1200 Н/мм 2
Виняткова продуктивність і економічність
До 12 разів довший термін служби та до 150% більша швидкість різання порівняно зі звичайними машинними мітчиками без покриття
До 9 разів довший термін служби та до 50% більша швидкість різання порівняно зі звичайними машинними мітчиками з покриттям TiN
Чудове видалення стружки, відсутність кишень
Магматичне багатошарове покриття
Багатошарова структура забезпечує знижені показники тертя, низьку схильність до адгезії та оптимальне видалення стружки
Надзвичайно висока термостійкість до 800°C
Дуже висока твердість шару 3000 HV
Оптимальна адгезія покриття та знижений ризик сколів на інструменті
Додаткове рівномірне заокруглення ріжучої кромки забезпечує високу надійність процесу та ще довший термін служби порівняно зі звичайними машинними мітчиками.
Може бути надійно використаний майже у всіх матеріалах
Нова розроблена геометрія інструменту зі зменшеним переднім кутом, а також оптимізацією кута зазору та мікрогеометрії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 72 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 620 ₴

