Опис товару: Твердосплавна пластина S845 SNMU 1304ANTR IC5100 ISCAR
Геометрія пластини - SNMU
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1304
Форма пластини - Квадрат (S)
Геометрія пластини - SNMU
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1304
Форма пластини - Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



Відправка з 08 квітня 2026