Високопродуктивне твердосплавне свердло з внутрішніми каналами охолодження для універсального застосування. Висока стабільність та універсальність застосування завдяки прямій основній ріжучій кромці. Спеціальне шліфування забезпечує оптимальне стружкодроблення, високу точність центрування та низькі сили різання.
Матеріал для обробки
Сталь,Лиття,Нержавіюча сталь,Медь,Латунь,Алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hahn+Kolb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 0.8 мм |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Загальна довжина | 38 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Кількість зубців | 2 шт. |
| Діаметр хвостовика | 14 мм |
| Довжина: | 125 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




Відправка з 07 квітня 2026