Опис
Фреза для обробки вуглецевої сталі,легованої сталі,передзагартовані сталі,нержавіючої сталі,чавуну та титанових сплавів.
Виконання
Цілісний твердосплавний наддрібнозернистий
Ультрасучасне оздоблення
Хвостовик HA відповідно до DIN 6535НA
З дозволом
Тип Н
з покриттям TIAIN
Номер деталі виробника - G9453908
Ріжучий матеріал - твердий сплав
Cutting material -
Поверхня - TIAIN
Тип - N
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Кут повороту – 30°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 8.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 30 мм.
Довжина – 75 мм
Діаметр хвостовика – 8 мм.
Фреза для обробки вуглецевої сталі,легованої сталі,передзагартовані сталі,нержавіючої сталі,чавуну та титанових сплавів.
Виконання
Цілісний твердосплавний наддрібнозернистий
Ультрасучасне оздоблення
Хвостовик HA відповідно до DIN 6535НA
З дозволом
Тип Н
з покриттям TIAIN
Номер деталі виробника - G9453908
Ріжучий матеріал - твердий сплав
Cutting material -
Поверхня - TIAIN
Тип - N
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Кут повороту – 30°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 8.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 30 мм.
Довжина – 75 мм
Діаметр хвостовика – 8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | YG-1 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴


Відправка з 07 квітня 2026