Фреза кінцева по металу 10мм Z4 174210010 INOVATOOLS з гострою ріжучою кромкою і високою міцністю, призначена для чистової обробки і має наступні конструктивні особливості: циліндричний хвостовик з довгою ріжучою частиною DIN 6535HA, чотири ріжучі зуби, кут нахилу бути виконані із захисною фаскою ріжучої кромки.
Застосовуються для обробки паза, торця, уступу, похилого та радіального фрезерування.
Фреза застосовується для універсальної фрезерної обробки звичайної сталі (до HRC ≤ 30), нержавіючої сталі та чавуну.
Діаметр різання - 10
Виробник - INOVATOOLS
Покриття поверхні - TiAlN
Діаметр хвоста – 10
Матеріал, що обробляється - Універсальна обробка, Чавун, Нержавіюча сталь, Сталь
Кількість ріжучих кромок - 4
Повна довжина - 72
Глибина різання (Ap) - 22
Кут нахилу спіралі – 38°
Інструментальний матеріал - Твердий сплав
Допуск геометрії різання - h6
Хвіст Weldon/Циліндричний/МК - Weldon
Застосовуються для обробки паза, торця, уступу, похилого та радіального фрезерування.
Фреза застосовується для універсальної фрезерної обробки звичайної сталі (до HRC ≤ 30), нержавіючої сталі та чавуну.
Діаметр різання - 10
Виробник - INOVATOOLS
Покриття поверхні - TiAlN
Діаметр хвоста – 10
Матеріал, що обробляється - Універсальна обробка, Чавун, Нержавіюча сталь, Сталь
Кількість ріжучих кромок - 4
Повна довжина - 72
Глибина різання (Ap) - 22
Кут нахилу спіралі – 38°
Інструментальний матеріал - Твердий сплав
Допуск геометрії різання - h6
Хвіст Weldon/Циліндричний/МК - Weldon
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kennametal |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 72 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴


Відправка з 07 квітня 2026