Опис
Кінцева фреза, довга, з короткими різальними кромками для обробки матеріалів твердістю до 52 HRC, наприклад, при різанні методом занурення та виготовлення прес-форм.
Виконання
Суцільнометалевий карбід ультрадрібнозернистий
Обробка ріжучої кромки
Хвостовик HA відповідно до DIN 6535
Із зазором
Тип H
Кут стружки -6°
Покриття RockTec 52
Перевага
Відмінне видалення стружки та термостійкість
Максимальний термін служби завдяки покриттю RockTec 52
Поверхня - RockTec 52
Тип - N
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Кут повороту – 40°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 16.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 32 мм.
Довжина – 90 мм
Діаметр хвостовика – 16.0 мм.
Кінцева фреза, довга, з короткими різальними кромками для обробки матеріалів твердістю до 52 HRC, наприклад, при різанні методом занурення та виготовлення прес-форм.
Виконання
Суцільнометалевий карбід ультрадрібнозернистий
Обробка ріжучої кромки
Хвостовик HA відповідно до DIN 6535
Із зазором
Тип H
Кут стружки -6°
Покриття RockTec 52
Перевага
Відмінне видалення стружки та термостійкість
Максимальний термін служби завдяки покриттю RockTec 52
Поверхня - RockTec 52
Тип - N
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Кут повороту – 40°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 16.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 32 мм.
Довжина – 90 мм
Діаметр хвостовика – 16.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hahn+Kolb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Довжина загальна | 90 мм |
| Довжина робочої частини | 32 мм |
| Кут заточування | 40 град. |
| Радіус | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 160 ₴


Відправка з 07 квітня 2026