Опис товару: Твердосплавна пластина для свердла XCMT060204-CM AU1035MC AGIR
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - XCMT
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини – 0602
Форма пластини - Квадрат
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - XCMT
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини – 0602
Форма пластини - Квадрат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴

