Черв'ячна модульні фрези застосовуються для чорнового та чистового нарізування зубчастих коліс зовнішнього зачеплення з прямими та косими зубами. Вони виготовляються цільними та зі вставними зубами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 30 мм |
| Довжина загальна | 15 мм |
| Довжина робочої частини | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴

