Наддовге сталеве свердло для глибокого свердління в сталі міцністю до 1000 Н/мм², чавуні та композитних матеріалах (наприклад, пластикових профілях зі сталевим сердечником).
Випарена поверхня для дуже гарної адгезії мастильно-охолоджуючих рідин та зниження схильності до зварювання
Норма/глубина бурения - DIN 1869 / 20xD
Диаметр (Ø) – 4.0 мм
Длина (l1) – 220 мм.
Длина канавки (l2) – 150 мм.
режущий материал - HSS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴


