Розвертка ручна Ø6 мм із циліндричним хвостовиком
Чистота проходу №2, матеріал 9ХС.
Загальна довжина 98 мм, довжина робочої частини 50 мм.
Виробництво СРСР, нові із зберігання.
Чистота проходу №2, матеріал 9ХС.
Загальна довжина 98 мм, довжина робочої частини 50 мм.
Виробництво СРСР, нові із зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вінницький інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розгортка |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Клас точності | Н7 |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴

