Фреза має циліндричний хвостовик і затискається до цангового патрона. Велика кількість ріжучих кромок (пір'я) дозволяє обробляти навіть високоміцні матеріали. Кінцева фреза виготовлена із сталі Р6М5 і має твердість робочої частини в межах 63-65 одиниць за шкалою Роквелла (RHC). Ця фреза має плоский торець і застосовується для обробки торців, вибірки матеріалу з пазів, а також створення виїмок та уступів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 64 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

