Свердло забезпечує свердління обмеженої глибини отвору, що зберігає безпеку проводів у стінах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина робочої частини | 32 мм |
| Загальна довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


