Тип А – без запобіжного конуса
Центрувальне свердло твердосплавне застосовується для свердління центрових отворів високоміцних та жароміцних сталях, для обробки чугуну та кольорових сталей, титанових сплавів та інших важкооброблюваних матеріалів.
Центрувальне свердло твердосплавне застосовується для свердління центрових отворів високоміцних та жароміцних сталях, для обробки чугуну та кольорових сталей, титанових сплавів та інших важкооброблюваних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вінницький інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Призначення | По металу |
| Діаметр | 1 мм |
| Довжина робочої частини | 3 мм |
| Загальна довжина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴


